Autoservis osobních vozů

Hledáte kvalitní autoservis ve Zlíně pro svůj vůz? Potřebujete opravit své auto po autonehodě, provést garanční prohlídku nebo vyměnit olej? Máme přes 20 let zkušeností se servisem a opravami osobních aut.

Více o autoservisu

Pneuservis, prodej pneu

Přes celý rok provozujeme pneuservis, přijeďte k nám přezout na letní nebo zimní pneumatiky. V případě, že potřebujete nové pneumatiky, nabídneme Vám pneu od světových výrobců za dostupné ceny.

Více o pneuservisu

Příprava závodních vozů

Nabízíme komplexní servis, stavbu a pronájem závodních automobilů především pro automobilové soutěže. Tato činnost představuje zabezpečení servisu před a v průběhu soutěže včetně pohonných hmot, pneumatik, zajištění mechaniků atd.

Více o racing

Řekli o našem autoservisu

  • Autoservis APID ve Zlíně mohu vřele doporučit. Perfektní domluva s panem Jandíkem a skvěle odvedená práce dle slíbeného termínu. Po dobu opravy Vašeho auta Vám půjčí náhradní vozidlo, takže jste stále mobilní. Doporučuji!

    Martin Kolář
  • Tak, dnes jsem si vyzkoušela služby tohoto vyjimečného autoservisu. Musím Vám říci, že lepší přístup jsem doposud nezažila. To, jak se ke mně chovali, jak se chovali k mému autu mohu přirovnat snad jen k péči velmi dobrého rodinného lékaře z filmů pro pamětníky. Moc děkuji zejména panu Jandíkovi, který to tam celé vede a vřele všem doporučuji

    Petra Benešová

Potřebujete autoservis ve Zlíně? Servisujeme osobní auta.